english version
o firmieofertazaufaniekarierakontaktsklep
 

Poniżej przedstawiamy Państwu zakres usług świadczonych przez firmę ABR-PROM Sp. z o.o.
Posiadamy kadrę doświadczonych specjalistów, którzy w każdej chwili są do Państwa dyspozycji.
Zapewniamy pełen serwis świadczonych usług.

Opieka informatyczna

Świadczymy usługi związane z obsługą i opieką nad systemami komputerowymi i urządzeniami peryferyjnymi wraz z przejęciem pełnej odpowiedzialności za informatykę w firmie klienta.

Świadczymy usługi w zakresie:

 • Gwarancyjnej i pogwarancyjnej naprawy sprzętu komputerowego.
 • Naprawy i modernizacji komputerów.
 • Instalacji oprogramowania.
 • Stałej kontroli poprawnej pracy programów zainstalowanych na komputerach.
 • Odpowiedniego konfigurowania sprzętu do istniejącego oprogramowania.
 • Administracji systemem zmniejszającym ryzyko awarii.
 • Nadzoru nad bezpieczeństwem danych.
 • Archiwizacji danych.
 • Programów antywirusowych i systemów szyfrowania dysków.
 • Awaryjnego odzysku danych.
 • Szkolenia pracowników.
 • Fachowych porad przy modernizacji i rozbudowie posiadanego sprzętu i oprogramowania.
 • Budowy, konserwacji i naprawy sieci komputerowych LAN, WAN, WLAN i innych.
 • Szybkiej interwencji w zakresie świadczonych usług.
  Sprzęt komputerowy, serwery

  Wyposażymy Waszą Firmę w odpowiedni sprzęt komputerowy znakomicie integrujący się z oprogramowaniem z naszej oferty i nie tylko. Sprzęt, który dostarczamy jest odpowiedni dla platform typu Windows, Linux, Dos, Unix oraz NetWare. Oferujemy sprzęt komputerowy głównie oparty na architekturze Intela, który jest renomowanym producentem komponentów komputerowych, serwerowych i mobilnych na rynku informatycznym. Jesteśmy posiadaczami certyfikatów Intel Advanced Network Reseller, Intel Internet Service Provider oraz Intel e-Business Network.

  Współpracując z najbardziej renomowanymi dostawcami i dystrybutorami sprzętu informatycznego, takimi jak ASBIS, AB, ABC DATA, TECHMEX, TechData etc. oraz z czołowymi producentami, wśród, których znajdują się INTEL, HP, IBM, NBMI, TOSHIBA, PRESTIGIO, INFINITY etc. dostarczamy pojedyncze elementy informatyczne bądź gotowe zestawy komputerowe: serwery, komputery, notebooki, etc.

  Składamy również komputery na specjalne zlecenia. Jesteśmy gotowi zrealizować każde zamówienie satysfakcjonując w pełni Państwa oczekiwania.

  Prowadzimy sprzedaż sprzętu informatycznego takich firm jak: INTEL, IBM, 3COM, CANON, COMPAQ, CISCO, APC, EPSON, HP, NEC, OKI, SONY, SIEMENS, SAMSUNG, ORVALDI, SCO, DELL, PHILIPS, AMD, ATI, AOPEN, ASUS, CREATIVE LABS, MATROX, MICROCOM, SEGATE, TEAC, QUANTUM, SAMSUNG, LOGITECH, LEADTEK, IOMEGA, GIGABYTE etc.

  Konfigurujemy serwery w oparciu o systemy Microsoft, Linux, Unix, Novell.

  Notebooki

  Jesteśmy jedynym wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem na Polskę holenderskich notebooków firmy NBMI. Notebooki posiadają certyfikat CE i są sprzedawane w całej Europie i poza jej granicami. Posiadają 24 miesięczną gwarancję na podzespoły i 6 miesięcy na baterie. Najpopularniejsze modele dedykowane dla kadry menadżerskiej są wykonywane w technologii Centrino©, ale dostępne są również produkty z procesorami desktopowymi, Pentium© 4 oraz Celeron©. Bardzo atrakcyjne ceny, oraz ich elastyczność pozwalają na zachowanie konkurencyjności w stosunku do innych marek na polskim rynku notebooków.

  Sieci komputerowe

  Wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne, zaprojektujemy i wykonamy dla Waszej firmy lokalną sieć informatyczną, bez której żadna firma nie jest w stanie sprawnie funkcjonować. Jednocześnie dostarczymy odpowiedni osprzęt sieciowy, sprzęt komputerowy (serwery i stacje robocze) oraz oprogramowanie systemowe wraz z jego wdrożeniem i przeprowadzeniem odpowiedniego szkolenia. Ponadto gwarantujemy stały nadzór sieci obejmujący serwis i administrację wraz z jej rozbudową dostarczając lub instalując niezbędne składniki. Zapewniamy obsługę sieci z każdego miejsca na świecie. Podążając za stale rozwijającą się techniką transmisji danych oferujemy wykonanie sieci w standardzie Ethernet, FastEthernet i GigaEthernet. Realizujemy połączenia sieciowe w oparciu o skrętkę UTP, kable koncentryczne, łącza światłowodowe i bezprzewodowe (radiowe). Prowadzimy również produkcję kabli połączeniowych typu patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i wtyków. W projektach naszych sieci strukturalnych stosujemy systemy zasilania awaryjnego w celu podtrzymania ciągłości pracy sieci komputerowej na wypadek awarii sieci energetycznej, co często bywa kłopotliwą sytuacją dla firmy. Ponadto na życzenie klienta przeprowadzamy również analizę problemów technicznych pojawiających się w istniejących już instalacjach sieciowych. Nasza firma prowadzi sprzedaż, instaluje i konfiguruje oprogramowanie sieciowe firm: Microsoft, Linux, Novell, Unix oraz sprzęt sieciowy: AMP, KRONE, PANDUIT etc.

  Łącza internetowe

  W dzisiejszych czasach przywykliśmy do szybkiej, sprawnej i wygodnej formy komunikacji. Jedną z nich, dominującą wręcz, stał się Internet. Za jego pośrednictwem z jednego miejsca możemy jednocześnie komunikować się z całym światem. Pragnąc dorównać kroku rozwijającej się technologii wciąż rozszerzamy naszą ofertę o nowoczesne technologie usług dostępu do Internetu.

  Na dzień dzisiejszy możemy zapewnić Państwu stały dostęp do Internetu wykorzystując nie tylko kanały cyfrowe i analogowe, ale również technologię bezprzewodową LMDS (Local Multipoint Distribution) pracującą w paśmie wysokich częstotliwości.

  Nasi partnerzy to: GTS, Energis i Crowley Data Poland - główni (renomowani) operatorzy telekomunikacyjni w Polsce. Dzięki tej współpracy możemy przedstawić Państwu obszerną ofertę usług internetowych.

  Tworzenie stron WWW

  Codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im informacji, towarów bądź usług. Posiadanie przez firmę swojej strony internetowej stało się obecnie standardem. Dlatego oferujemy Państwu stworzenie atrakcyjnego i oryginalnego projektu serwisu internetowego, strony czy wizytówki WWW.

  Hosting - utrzymywanie na serwerze stron WWW i poczty elektronicznej

  Proponujemy Państwu utrzymywanie stron internetowych na naszych serwerach, opiekę nad nimi oraz skrzynki pocztowe w domenie firmy lub naszej. Posiadamy szybkie łącza oraz nowoczesne, dobrze zabezpieczone serwery.

  Oprogramowanie systemowe, antywirusowe i do zarządzania firmą

  Sprzedajemy, wdrażamy i zapewniamy konsultacje merytoryczne w ramach obsługi posprzedażnej nabytego przez Państwa u nas oprogramowania. W naszej ofercie proponujemy oprogramowanie sieciowe i użytkowe. Oferujemy systemy operacyjne typu Windows, Linux, Dos, Unix i NetWare, których integracja z innymi komponentami serwerowymi umożliwia efektywne zarządzanie środowiskiem sieciowym firmy.

  Współpracujemy z firmami Sage-Symfonia i COMARCH, dlatego też znajdziecie Państwo w naszej ofercie programy do zarządzania firmą Comarch ERP Optima i SYMFONIA, służące do wspomagania małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy autoryzowanym partnerem tych firm.

  Comarch ERP Optima jest w pełni zintegrowanym systemem do obsługi sprzedaży, księgowości i zarządzania, pracującym w środowisku Windows. Comarch ERP Optima uzyskała certyfikat Microsoft Certified for Windows 2000 Professional, który jest świadectwem jakości i zgodności technologicznej systemu z Windows 2000 Professional. COMARCH S.A. uzyskał jednocześnie prestiżowy status Microsoft GOLD Certified Partner w kategorii producentów oprogramowania.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo również narzędzia i języki programowania, programy szyfrujące, antywirusowe do ochrony danych oraz programy do backupu i archiwizacji danych. Nasi główni partnerzy to Dagma i Symantec.

  Tanie rozmowy telefoniczne

  Proponujemy państwu usługi, które pozwalają na realizacje połączeń międzystrefowych, międzynarodowych, do sieci komórkowych oraz wydzwanianego dostępu do Internetu po bardzo atrakcyjnych stawkach. Redukcja wydatków zależy od ilości i rodzaju generowanego ruchu i może sięgać 54% kosztów połączeń międzynarodowych, 51% połączeń międzystrefowych, 24% rozmów z abonentami sieci komórkowych oraz 15% w wydzwanianym dostępie do Internetu. Usługa ta gwarantuje obniżenie kosztów funkcjonowania każdej firmy, bez względu na jej wielkość czy rodzaj działalności.

  Korzyści:

 • Redukcja kosztów połączeń międzynarodowych, międzystrefowych, do sieci komórkowych oraz dostępu do Internetu
 • Brak opłat abonamentowych i instalacyjnych
 • Specjalne plany rabatowe, dzięki którym rachunki będą jeszcze niższe
 • Naliczanie sekundowe i brak opłat za rozpoczęcie rozmowy
 • Biling szczegółowy
 • Pełna kontrola wydatków
 • Wysoka jakość usługi
 • Prosta instalacja
 • Zachowanie dotychczasowego numeru i sposobu wykonywania połączeń
 • Brak zobowiązań . korzystanie z usługi nie wymaga zrywania umowy z dotychczasowymi operatorami
  Centrale telefoniczne

  Instalujemy, konfigurujemy, wyposażamy firmy w abonenckie centrale telefoniczne każdego typu, tworzymy sieci telefoniczne. Posiadamy doświadczenie w instalowaniu wielu różnych typów centrali min.: Alcatel, Mikrotel, Panasonic, Prima, etc.

  Leasing

  We współpracy z GrenkeLeasing i Europejskim Funduszem Leasingowym oferujemy Państwu atrakcyjne oferty leasingu na wszystko, co jest związane z działalnością Waszej firmy.


 •  
   
  powered by ABR-PROM Sp. z o.o. © 2005